Kullanım Şartları

1- EMAGOLD TURİZM VE DIŞ TİCARET SANAYİ ANONİM ŞİRKETİ ( ERGULERGOLD.COM)’a üye olan herkes, sitemizden alışveriş yapabilir, ancak 18 yaşından küçük kişiler EMAGOLD TURİZM VE DIŞ TİCARET SANAYİ ANONİM ŞİRKETİ ( ERGULERGOLD.COM) ‘den alışveriş yapamazlar.

2- EMAGOLD TURİZM VE DIŞ TİCARET SANAYİ ANONİM ŞİRKETİ ( ERGULERGOLD.COM)‘da satışa sunulan tüm ürünlerin fiyatları ve uygulanan satış koşulları, yalnızca EMAGOLD TURİZM VE DIŞ TİCARET SANAYİ ANONİM ŞİRKETİ ( ERGULERGOLD.COM) ‘de geçerlidir.

3- İstanbul Altın Rafinerisi A.Ş., EMAGOLD TURİZM VE DIŞ TİCARET SANAYİ ANONİM ŞİRKETİ ( ERGULERGOLD.COM) ‘de yayınlanan fiyatları, görselleri, özellikleri ve tüm diğer bilgileri önceden haber vermeden değiştirme hakkını saklı tutar.

4- EMAGOLD TURİZM VE DIŞ TİCARET SANAYİ ANONİM ŞİRKETİ ( ERGULERGOLD.COM), dizgi ve sistem hatalarından kaynaklanan fiyat ve içerik hatalarından sorumlu değildir. EMAGOLD TURİZM VE DIŞ TİCARET SANAYİ ANONİM ŞİRKETİ ( ERGULERGOLD.COM) ‘de fiyatı hatalı gösterilen siparişleri iptal etme hakkını saklı tutar.

5- İstanbul Altın Rafinerisi A.Ş., EMAGOLD TURİZM VE DIŞ TİCARET SANAYİ ANONİM ŞİRKETİ ( ERGULERGOLD.COM) ‘de satışa sunduğu ürünlerin hepsinin stoğunu tutmamaktadır. Sipariş edilen ürünler, gerekli görüldüğü durumlarda üretilmektedir, ancak; çeşitli sebeplerle, sipariş verilen ve stokta olmayan ürünlerin üretimi mümkün olmayabilir. Bu durumda siparişi veren kişi, e-posta ya da telefon aracılığıyla bilgilendirilir ve ürün için alınan tüm tutar; sipariş kredi kartı kullanılarak verildiyse, kredi kartına, havale/EFT yoluyla verildiyse, banka hesabına iade edilir.

6- Üyenin internet üzerinden vereceği siparişlerinde, EMAGOLD TURİZM VE DIŞ TİCARET SANAYİ ANONİM ŞİRKETİ ( ERGULERGOLD.COM) tarafından onay e-postası gönderilene kadar sipariş geçerli olmayacaktır. Üyenin siparişlerini kabul etme veya etmeme yetkisi EMAGOLD TURİZM VE DIŞ TİCARET SANAYİ ANONİM ŞİRKETİ ( ERGULERGOLD.COM) ‘dadir.

7- Havale / EFT siparişlerinin işleme alınma tarihi, siparişin verildiği tarih değil, ödemenin banka hesaplarımıza ulaştığının görüldüğü tarihtir. Havale / EFT siparişlerinde, 15 dakika içinde ödemesi gerçekleştirilmeyen siparişler iptal edilir.

8- Ödeme kredi kartı ile yapılırsa, Üyeden kredi kartı bilgileri istenecektir. Sipariş kabul edildiği takdirde, verilen siparişlerin bedeli bu kredi kartına borçlandırılacaktır. Üyenin gerçek olmayan veya başkasına ait bir kredi kartı kullandığı tespit edilir ve güvenilir olmayan üyenin siparişini, kendisine bildirme gereği duymadan sonlandırma hakkına sahiptir.

9- EMAGOLD TURİZM VE DIŞ TİCARET SANAYİ ANONİM ŞİRKETİ ( ERGULERGOLD.COM) ‘da yayınlanan hiçbir metin ya da görsel materyal izinsiz olarak kullanılamaz. Bu sitede yer alan hiçbir materyal ve fonksiyonalite, İstanbul Altın Rafinerisi A.Ş. ‘nin izni olmadan, başka mecralarda yayınlanamaz, kopyalanamaz ve tekrar üretilemez.

EMAGOLD TURİZM VE DIŞ TİCARET SANAYİ ANONİM ŞİRKETİ ( ERGULERGOLD.COM) web sitesini kullandığınızda, yukarıda ki hüküm ve koşulları okumuş, anlamış ve kabul etmiş sayılırsınız.

  • EMAGOLD TURİZM VE DIŞ TİCARET SANAYİ ANONİM ŞİRKETİ ( ERGULERGOLD.COM) Orhangazi, Eşref Bitlis Blv. beyzade sk No:8/a, 34925 Sultanbeyli/İstanbul
    info@ergulergold.com
  • (+90) 541-349-5599
  •